Seychely, ostrov Praslin: ubytujte se v soukromé vile s vlastním přístupem do moře

^Zde si porovnejte ceny jednotlivých ubytování ve vámi hledané oblasti ^


 

Představte si, že se každé ráno probouzíte ve vlastní vile, ze které když vyjdete na terasu, rozprostře se před vámi dechberoucí výhled na moře a skaliska, která jsou pro Seychely tak typická. Snídani si připravíte sami z čerstvého ovoce a surovin, které jste si den předem nakoupili v nedaleké vesnici a vše si za ranního svitu slunce a šumění moře vychutnáte ve vlastním altánku nad útesy.

Seychely – ubytování v soukromé vile s vlastním přístupem do moře – Praslin / Foto: Petra Švehlová Stowasserová

Dopoledne si pak jdete zaplavat do moře, kam máte svůj vlastní soukromý přístup z terasy jen vy a protože se to kolem vás jen hemží pestrobarevnými rybami, nezapomínáte si vzít s sebou i věci na šnorchlování.

Odpoledne sednete na nedaleké autobusové zastávce v přepočtu za pár korun na autobus a vypravíte se na výlet po ostrově. Cestou si dopřejete nějaký dobrý oběd v oblíbených Take – Away a cestou zpět z výletu si zastavíte v některém z obchodů na nákup.

Seychely – ubytování na ostrově Praslin v soukromé vile u moře – vlastní altán nad útesy / Foto: Petra Švehlová Stowasserová

Večer si můžete pochutnat na své vlastní připravené rybě, kterou jste si ulovili brzy ráno na trhu, v obchodě, nebo přímo od místního rybáře, se kterým jste se během jeho rybaření domluvili, že vám jednu ze svého úlovku prodá. Nebo se můžete domluvit s majitelkou, aby vám večeři nechala připravit až přímo k vám do vily.

Seychely – ubytování – Praslin – výhled na moře z terasy po dešti / Foto: Petra Švehlová Stowasserová

Věřím, že pobyt v této vile na ostrově Praslin, bude jedním z těch nezapomenutelných zážitků, na které se i po letech se zasněním vzpomíná.

Vyhledání termínu a rezervaci pobytu provedete po kliknutí na náhled ubytování: 

S rezervacemi neváhejte – vila bývá vyprodaná na termíny i měsíce dopředu! Cena se aktuálně pohybuje okolo 2, 5 – 3 tis/ noc pro 2 osoby